Zapratite nas na Telegramu: https://t.me/provjeri_net i YouTube: https://www.youtube.com/@provjeri_net
Aftermath
U značajnom pomaku, talijanske vlasti u regiji Lazio počele su službeno priznavati teške zdravstvene štete uzrokovane „cjepivima“ protiv COVID-19. Dvije žene iz pokrajine Latina postale su među prvima koje su dobile službena pravna priznanja da su njihova ozbiljna stanja posljedica „cjepiva“.
Prema izvješćima, jedna žena koja je primila „cjepivo“ AstraZeneca dobila je doživotnu mjesečnu naknadu od oko 850 eura, uz isplatu zaostalih iznosa. Za drugu ženu, koja je primila Pfizerovo „cjepivo“, utvrđen je uzročni odnos sa srčanim i neurološkim oštećenjima, a potrebna je dodatna procjena za određivanje visine naknade. Ove odluke donesene su na temelju medicinskih i pravnih nalaza koji potvrđuju direktnu povezanost između „cjepiva“ i nastanka teških zdravstvenih problema.
Odvjetnik Renato Mattarelli, koji zastupa oboljele, ističe da ovi slučajevi otvaraju put većem broju tužbi i zahtjeva za odštetu protiv talijanskog Ministarstva zdravlja, Agencije za lijekove te farmaceutskih kompanija. Prema talijanskom zakonu iz 1992. godine, osobe koje pretrpe nepopravljivu štetu nakon cijepljenja – bilo obveznog ili snažno preporučenog od države – imaju pravo na naknadu. Iako cijepljenje protiv COVID-19 nije bilo formalno obvezno za većinu stanovništva, državna promocija i garancije sigurnosti smatraju se dovoljnim osnovom za primjenu ovog zakona.
Ovi slučajevi iz Latine nisu izolirani. U proteklim godinama doneseno je više sličnih presuda u Italiji, uključujući onu u Astiju gdje je sud priznao povezanost Pfizerova „cjepiva“ s teškim mijelitisom kod 52-godišnje žene, te slučajeve u Terniju, La Speziji i Pescari. Ove odluke predstavljaju važan presedan koji olakšava buduće zahtjeve.
Priznanja dolaze nakon godina u kojima su mnogi oboljeli prijavljivali srčane, neurološke i hematološke probleme, često uz društvenu izolaciju i medicinsko odbacivanje. Odvjetnici upozoravaju da financijske naknade ne mogu nadoknaditi psihološke traume i gubitak kvalitete života. Mnogi su se cijepili pod pritiskom državnih uvjeravanja o apsolutnoj sigurnosti.
Ovaj razvoj u Italiji mogao bi potaknuti širu raspravu u Europi i Hrvatskoj o transparentnosti podataka o nuspojavama i odgovornosti institucija. Dok „stručnjaci“ naglašavaju da su koristi „cjepiva„ za većinu stanovništva bile značajne, službeno priznavanje šteta označava važan korak prema priznavanju da stvari nisu takve.
Provjeri/mediji
Foto naslovnice: web screenshot
P O D I J E L I !


2 vijesti u vezi sa plandemijsko-medicinskom mafijom u službi glafije
——-
12 osoba bolničkog osoblja u Sveučilišnoj bolnici u Nijemgeneu u Nizozemskoj su zdravi strpani u karantenu, tojest faktički zatvor na 6 tjedana.
tkp.at/2026/05/12/who-wahnsinn-gesundes-spitalspersonal-6-wochen-in-quarantaene/
Jedan nizozozemski pacijent sa “hantavirusom” sa kruzera kod Kanarskih otoka, je dakle doveden u tu bolnicu, (on je faktički zatočenik, kao i svih ostalih preko 140 putnika, koje se drži zatvorene u bolnicama na posebnin zaraznim odjelima, svakog u svojoj državi,i tamo ih pregledaju i testiraju i ne puštaju ih kućama.
Tako i ovaj nizozesmki pacijent,. Koga su pregledali u ovoj bolnici.
Ali ovih 12 zaposlenika, dakle bolničko osoblje, koji su vršili pregled ovog pacijenta su prilikom vađenja krvi, primjenili običnu standarnu proceduru, a ne navodno propisanu proceduru stupnja visoke sigurnosti. I plus što navodno nisu pravilno odstranuli mokraću tog pacijenta (nakon kontrole mokraće), po toj propisanoj prodecuri.
A tu novu proceduru je propisao WHO. za sve države.
I zato su tih 12 osoba zatvorene u karantenu i to 6 tjedana!!! I iako im je test svima bio negativan, dakle zdravi ljudi moraju biti faktički u zatvoru 6 tjedana
I ovo je sve po novim propisima WHO-a, po kojima više uopće nije potreban ni pozitivan ni test, (iako je i on prevara), da pokaže da li je neko zaražen, već je dovoljna samo sumnja.
I sve države su dužne sprovoditi te propise WHO-a
——-
i druga vijest, još jedan slučaj, sa drugim kruzerom gdje WHO mafija, opet pokušava od muhe napraviti slona.
Britanski kruzer koji je plovio iz Britanije na putu prema Španjolskoj, zadržan je u luci u Bordeauxu u Francuskoj.
Jer je jedan 90-godišnji putnik umro od “novovirusa”.
sa portala mainstream tjednika focus
focus.de/panorama/90-jaehriger-tot-norovirus-alarm-auf-schiff-vor-bordeaux_e6bbdd14-8cf0-4818-9477-9f0f77eefe2b.html
I svih 1700 putnika, kao i članovi posade su i ovdje stavljeni u karantenu, tj, faktički u zatvor. I valjda da sve izgleda spektakularnije i strašnije, sa specijalnim helikopterima je stigla ekipa liječnika na brod, da pregleda sve putnike
I dok ne budu gotovi nalazi svih 1700 putnuka, svi su faktički zatvorenici i ne mogu napuštati brod. Niti brod smije ploviti dalje ka zadanom cilju
Takozvani “novovirus” je ustvari ono što se naziva crijevna ili stomačna gripa ili infekcija, što je odavno dobro poznato, ništa strašno , imali su mnogi ljudi i u Hrvatskoj i regiji i posvuda… Dakle poznati simptomi, slabost, guibitak apetita, povraćanje, proljev…
ništa neobično, kao što nije ništa neobično i da starkelja od 90 godina umre od toga, mnoge starije osobe umiru i od obične gripe..
ali banda je sada i ovde, po istom scenariju, ovo namjerno napuhala, dakle. liječnici ne dolaze normalno iz bolnice sa kopna na brod, već sa specijalnim helikopterima se iskracavaju na palubu broda (ko u holivudskim filmovima), i mafija iz WHO-a i njihovi sateliti iz mediciskih ustanova svih država (u ovom slučaju iz Francuske i Britanije), prave opet namjerno paniku…
Iako se slučajevi crijevne i stomačne infekcije (“novovirusa”) dešavaju svake godine, i baš često na putovanjima na brodovima i to nikada nije bilo spominjano u vijestima, ali sada naravno mainstream mediji glafije, namjerno i od toga prave slona.
Tzv. “hantavirus” se ne prenosi tako brzo i lako, i samo od glodavaca ili u tiješnjiom i dužim kontaktima između ljudi i “zaraza” se prenosi sporo–to su ovih dana pisali u mainstream medijima… dok se tzv “novovirus” prenosi puno brže i lakše sa jedne na drugu osobu.-Što nameće sumnju da mafija možda želi pokušati sa “lakšom” i brže prenosibvom bolesti nego što je to “hantavirus”. da napravi lažnu pandemiju, kao i u slučaju gripe, od koje su izmislili umjetnu i lažnu bolest “korona”.
I hoće li sada ovo postati nova taktika mafije iz privatne rokefelerovsko-gatesove medicine koja se naziva “službena medicina”?
dakle, svaki put kada se negdje pojavi slučaj bilo kakave najobičnije i najlakše bolesti, i obične gripe ili prehlade, na putovanjima, brodovima, avionima,vlakovima, ili na drugim javnim mjestima gdje se okuplja više ljudi, npr.na koncertima, utakmicama, u školama, radnici u tvornicama itd.. da se sve osobe faktički odmah strpaju u zatvor, u karantenu… i one koje su imale negativan test. A propagandni mediji su zaduženi da o svemu tome izvještavaju i prave paniku.
Ovih gloopana tzv “doktora” mi i nije žao.
Ti idioti su se pokazali za vrijeme kurtona plandemije. GUZICE bi dali – samo da se drže “svetog virusa” i njihovih usranih idiotskih “školskih procedura” (lažnog testiranja, pa nabadanja)…
Dakle, vrijeme dolazi da i ti idioti tzv “doktori” – konačno počnu da misle svojom glavnom, a ne sve da rade – za usrane ćifutske šekele i status…
(ili kod nas za one “plave koverte”…Bože blagi kolika je to stoka zločinačka od tzv “doktora”)…