NaslovnicaWake upLjudsko tijelo je softver: AI agenda i tehnološko zarobljavanje svijesti

Ljudsko tijelo je softver: AI agenda i tehnološko zarobljavanje svijesti

Zapratite nas na Telegramu: https://t.me/provjeri_net i YouTube: https://www.youtube.com/@provjeri_net

Rat protiv ljudske svijesti

AI agenda odvija se nevjerojatnom brzinom. Što se više približavaju svom cilju — fuziji čovjeka i umjetne inteligencije te potpunoj digitalnoj kontroli — to više potvrđuju ono što David Icke govori već desetljećima: ljudsko tijelo je biološko računalo, u osnovi vrlo napredan softverski program.

Elon Musk ponovo uspoređuje ljudsko tijelo sa softverom koji se „može hakirati kako bi se izliječile bolesti“. „Budućnost medicine bit će digitalna“, rekao je. Dio onoga o čemu govori je istinit, jer se javlja pregršt prilika u sintetičkoj medicini, a čovječanstvo je sve dalje od analogne medicine kada smo lijekove uglavnom pronalazili sasvim slučajno. Sada možemo praktički konstruirati sintetičku RNA, i ako znate što treba uprogramirati u tu sintetičku RNA nit, možete praktički izliječiti gotovo sve.

Dakle, sada i oni počinju priznavati da je tijelo softver. Ako je to tako onda zaista živimo u simuliranoj stvarnosti, a ova stvarnost je informacijsko polje ili polje informacija. Na jednoj razini to je frekvencijska informacija, baš kao Wi-Fi. Na drugoj razini to je kod, baš kao u igri virtualne stvarnosti. I baš kao što računalo stupa u interakciju sa Wi-Fi signalom i pretvara ga u podatke na ekranu, tako i mi, putem tijela koje je softverski program, stupamo u interakciju s matricom polja i dekodiramo informaciju na frekvencijsko-digitalnoj razini u stvarnost koju mislimo da doživljavamo.

Ta stvarnost nam se čini vanjskom, ali se zapravo događa unutra — baš kao što se dekodiranje Wi-Fi signala u sliku na ekranu događa unutar računala.

I zamislite da vi znate sve ovo, kao što ovi tipovi znaju, ali to krijete od opće populacije koja misli da živi u čvrstom, fizičkom svijetu. Dinamika kontrole automatski postaje apsolutno ogromna — samo na temelju te činjenice da vi znate što je stvarnost, a vaša ciljana populacija ne zna. Tijelo nije kodirano samo fizičkim osobinama. Tijelo stalno reagira na promjene u okolini. Uđete u vruću sobu — reagira. Uđete u hladnu sobu — reagira. Stalno se prilagođava i reagira na promjene u okolini, emocionalne promjene, mentalne promjene… jer je softverski program i to mu je namjena.

Ali ovo je ključ koji oni ne žele da znate: postoje i psihološki programi, perceptivni programi koji se izvršavaju kroz tijelo. Reptilijanski mozak, na primjer, je mjesto odakle dolazi reakcija „bori se ili bježi“. Pred opasnošću ili se zamrznemo ili pobjegnemo. Taj reptilijanski mozak stalno skenira okolinu tražeći prijetnje opstanku — ne samo fizičkom, nego i opstanku odnosa, posla, plaćanju najma na kraju mjeseca. To je samo jedan primjer kako psihološki programi rade kroz tijelo i proizvode psihološke reakcije.

Zašto ljudi ovo ne prepoznaju? Zato što jednom kada svijest, odnosno pravo „ja“, uđe u tijelo za ovo iskustvo, program tijela diktira percepciju. Ovaj program se može hakirati kako bi se manipuliralo percepcijom, a cilj je da program tijela potpuno dominira vašom percepcijom stvarnosti i načinom na koji vidite stvari i reagirate na njih.

Ono što se sada događa s ovom cijelom AI stvari — a što oni apsolutno ne žele da znate — jest da oni tu separaciju programa tijela od svijesti čine tehnološkom.

Zato žele nanotehnologiju u tijelu — kao kroz lažna COVID cjepiva i druge načine — kako bismo počeli stupati u interakciju s umjetnom inteligencijom. Mnogi od njih to otvoreno govore, ali s pozitivnim spinom: „Bit će sjajno spojiti ljudsko tijelo i mozak s umjetnom inteligencijom.“ Umjetna inteligencija postaje ljudski um, koji tada više neće razmišljati o buđenju, o pitanjima poput „Tko sam ja? Gdje sam? Što se događa?“

To je pozadina onoga što se događa. Postoji bezbroj načina na koje oni sada pokušavaju bioinženjeringom mijenjati program tijela, a jedan od njih je i hrana dobivena bioinženjeringom.

Ono što oni žele da vjerujete jest da ljudi nikad ne mogu biti pametniji od AI-ja. AI je jako pametan. Ali ono što rade jest da uspoređujete program tijela — koji je potisnut i manipuliran — s AI-jem. Žele da uspoređujete dvije stvari koje nisu pravo „vi“. Naravno, oni ne žele da to vidite niti da shvatite da svi mi imamo dar svijesti ako odaberemo izaći izvan programa. I kao rezultat toga, ukupni potencijal ljudske svijesti, potencijal beskonačne svijesti, čini AI neandertalcem. Oni žele da uspoređujete potisnuti ljudski program tijela s AI-jem i onda mogu reći: „AI je puno pametniji od nas.“

Evo primjera. Ovo je CEO OpenAI-ja Sam Altman:

„Dijete rođeno danas nikad neće biti pametnije od AI-ja, nikad. I dijete rođeno danas, do trenutka kad shvati kako svijet funkcionira, bit će naviknuto na nevjerojatno brzu stopu poboljšanja i otkrivanja nove znanosti. Oni jednostavno nikad neće znati nikakav drugi svijet. Činit će im se potpuno prirodnim. Činit će im se nezamislivim i nazadnim da smo nekad koristili računala ili telefone ili bilo kakvu tehnologiju koja nije bila puno pametnija od nas. Mislit ćemo: ‘Kako su jadni bili ti ljudi iz 2020-ih.’“

Vidite, ono što on radi jest da uspoređuje ljudski program tijela s AI-jem. Vrlo je važno da shvatimo da ljudi poput Altmana nisu super pametni. Jeste li ikad čuli Elona Muska ili Petera Thiela kako daju intervjue? Ti ljudi ne mogu složiti potpunu smislenu rečenicu. A za njih kažu da su genijalci. Ne, oni su samo frontmeni koji predstavljaju ono što se stvarno događa u pozadini.

Tema koja sada postaje sve jasnija jest da oni žele da sami platite za vlastiti zatvor. I još više od toga — evo opet Sama Altmana, koji govori o tome da žele uzeti ukupnu ljudsku inteligenciju koja se stvarala generacijama i generacijama, i da vam je prodaju natrag. Nije šala:

„U osnovi, naš posao — i posao svakog drugog pružatelja modela — izgledat će kao prodaja tokena. Oni mogu dolaziti iz većih ili manjih modela, što ih čini skupljima ili jeftinijima. Mogu koristiti više ili manje rezoniranja, što ih također čini skupljima ili jeftinijima. Mogu raditi cijelo vrijeme u pozadini, pokušavajući vam pomoći. Mogu raditi samo kad vam zatrebaju, ako želite platiti manje. Mogu raditi jako naporno — potrošiti desetke milijuna, stotine milijuna, a jednog dana i milijarde dolara na jedan stvarno vrijedan problem.

Ali mi vidimo budućnost u kojoj je inteligencija usluga poput struje ili vode, i ljudi je kupuju od nas po jedinici mjere te koriste za što god žele. Potražnja koju vidimo čini se da će nastaviti rasti. A ako je nemamo dovoljno, ili je nećemo moći prodati, ili će cijena postati jako visoka i ići samo bogatima, ili će društvo donositi neke centralno-planske odluke koje, mislim, gotovo uvijek loše završe…

Najbolja stvar u cijeloj povijesti kapitalizma, inovacija i svega ostalog jest jednostavno preplaviti tržište.“

Provjeri/davidicke.com

Foto naslovnice: web screenshot

Svidio vam se članak? Trebamo i vašu pomoć da nastavimo iznositi istinu!

1 KOMENTAR

  1. Zločinačka glafija i njena mafijaška plandemijsko-medicinska mreža na čelu sa WHO-om, pokušavaju na sve načine, inscenirati novu epidemiju ebole u Africi, u Kongu i Ugandi da bi uvalili RNK cjepivo:

    današnji članak sa indexa:

    index.hr/vijesti/clanak/u-razvoju-tri-cjepiva-protiv-soja-ebole-koji-u-kongu-siri-velikom-brzinom-svaki-dan/2798175.aspx

    odlomak:

    ⏩..TRI NOVA cjepiva za borbu protiv rijetkog soja ebole, koji je već odnio oko 250 života, trenutačno su u razvoju, piše BBC.

    Međunarodna inicijativa za cjepivo protiv AIDS-a (IAVI), koja radi na razvoju jednog od tih cjepiva, upozorila je da prijeti opasnost kako bi ova epidemija mogla postati najgora do sada.

    Sveučilište Oxford i farmaceutska tvrtka Moderna također rade na cjepivima protiv soja bundibugyo, prenosi BBC.

    Koalicija za inovacije u pripremi za epidemije (CEPI), financijski podupiratelj navedenih skupina, naglašava da je “svaki dan važan”.

    Dr. Mark Feinberg, čelnik IAVI-ja, smatra da “očito prijeti opasnost da ova epidemija bude jednako teška”, ako “ne i gora” od navedene epidemije.
    Situacija “duboko alarmantna”

    Njegova izjava u skladu je sa zabrinutošću Liječnika bez granica (MSF), koji situaciju ocjenjuju “duboko alarmantnom” i upozoravaju da nikad prije “toliki broj slučajeva” nije zabilježen u tako kratkom roku…” ⏪
    ————
    Baš kao što su alternativni mediji već prije koji tjedan izvještavali, da je banda već ranije, prije izbijanja navodne pandemije ebole, već radila na tome da “razvije” novo cjepivo za navodni soj virusa ebole, “bundibugyo” i pripremila kofol cjepivo.
    već sam ovde prije koji tjedan bio pokazao link, izvještaj o tome, sa austrijsko nezavisnog portala tkp.at

    evo još jednom, taj članak sa tkp-a,od prije nekoliko tjedana, i graf na vrhu članka: I za one koji ne znaju njemački i engleski, dovoljno je pogledati tu sliku, taj grafički prikaz na vrhu članka.

    tkp.at/2026/05/18/moderna-und-die-naechste-pandemie-wenn-der-mrna-impfstoff-vor-dem-ausbruch-fertig-wird/

    dakle:
    prije više mjeseci, CEPI- još jedna de fakto Gatesova organizacija u plandemijskoj mafijaškoj mreži (pored GAVI-ja i njegove zaklade), donirala je koncernu ModerRNA i Sveučilištu Ofxord,tj, “Oxford Vaccine Group” 26,7 milijuna dolara, za razvoj cjepiva protiv navodnog virusa bundibugyo, koji je podvrsta navodnog virusa ebole.
    I nekoliko mjeseci, nakon toga, kofol je izbila ebola u Kongu i Ugandi i to baš kofol ovaj bundibugyo virus i WHO je proglasio hitno stanje i epidemiju za Ugandu i Kongo…

    i evo, sada u ovom indexovom članku, prenijetom sa BBC-ja, ustvari je sve potvrđeno. Dakle potpuno je potvrđena “teorija zavjere” ovo u izvještaju sa austrijskog portala, i sa američkih alternativnih portala, da je banda već davno prije izbijanja navodne ebole u Kongu i Ugandi, započela kofol sa pripremma za razvoj novog cjepiva za ebolu, i to za ovaj soj bundibugyo, koji navodno sada “hara” tamo.

    I još dvije organizacije, koje se spominju u Indexovom članku: IAVI i MSF (Liječnici bez granica).
    Dovoljno je samo malo pročeprkati po vikipediji i odmah se vidi, da je sve to u krugu jedne te iste zločinačke eugeničke mafije, koja bi sada rado ukokala što više afričkih beskorisnih izjelica sa izmišljenom plandemijom i sa cjepivima, koji očito već odavno leže spremni u ladici.

    Dakle: IAVI je osnovan 1996. na inicijativu Zaklade Rockefeller, a osnivač je bio Seth Berkeley,- stara lopina u samom vrhu glafijine plandemijsko-medicinske mafije – Rockefelerov i Gatesov operativac. Koji je tada radio za Zakladu Rockefeller, a kasnije bio ravnatelj Gatesovog GAVI-ja(Globalne alijanse za vakcinacizaciju i imnnizaciju). Berkeley je bio i na skupovima Bilderberga i WEF.a i član je CFR-a. (Vijeća za vanjske odnose). I bio je po nalogu WEF-a, jedan od glavnih za COVAX- inicijativu za cjepljenje protiv kovida za vrijeme plandemije.

    en.wikipedia.org/wiki/Seth_Berkley

    en.wikipedia.org/wiki/International_AIDS_Vaccine_Initiative

    među donatorima za IAVI, kako piše u članku na vikipediji, su opet Gatesova zaklda, te između ostačih i Svjetska banka i USAID.

    CEPI, je stvoren 2017. na skupu WEF-u Davos na inicijativu i sa parama Zaklade Gates, Zaklade Wellcome Trust, indijske vlade (premjera Modija, velikog Gatesov pajde i eugeničara).

    Dakle,sve,ama baš, sve je uvijek u jednom istom krugu, jedne iste mafije. Sve privatne de fakto eugeničke organizacije, bez ikakve demokratske ili bilo kakve legitimacijee, koje su de fakto preuzele svjetsku medicinu u svoje ruke. Kao i ovaj primjer sa organizacijom IAVI. Dakle,bohgati privatnici osnuju vlastitu interesnu organizaciju i nazovu je “međunarodna”.
    Šaka nepozvanih krimnilaaca i zločinaca koja, želi odlučivati o zdravlju svih ljudi na svijetu. U sprezi sa takozvanim vladama država. Bez kojih to ne bi bilo moguće.

    I još ovo:

    Dr. Mark Feinberg, čelnik IAVI-ja,koji se spominje u Indexovu članku je, ma tko bi to vjerovao, pripadnik izabranog naroda.
    Kao i glavni suosnivač “Liječnika bez granica” (MSF), Bernard Kouchner, bivši francuski ministar zdravlja i nekadašnji povjerenik UN-a za Kosovo. Kouchner koji se inače kasnih 70-ih godina u Francuskoj zalagao za legalizaciju pedofilije:(i o tome piše u njegovoj biografiji na vikipediji).

    de.wikipedia.org/wiki/Bernard_Kouchner#Arbeit_als_Arzt_und_humanitäre_Hilfe
    ———-

    Ipak:bandi izgleda ne uspijeva toliko posijati paniku među afričkim stanovništvom, i sve više afričkog stanovništva (kako je i ovaj portal izvještavao prije koji tjedan u članku o eboli), ne vjeruje ovim “dobročiniteljima” i uopće ne vjeruje da postoji pandemija ebole.
    Propagandni mainstream mediji glafije, te afričke stanovnike nazivaju “poricatelji ebole”. Isti izraz, koji je primjenjivan i u plandemiji kofol kovida. Kada su za sve one kritičke ljude, koji nisu pušili priču o insceniranoj plandemiji, koristili naziv: “poricatelji kovida”.

    tkp.at/2026/06/01/die-who-zittert-vor-ebola-leugner/

VEZANO

najnovije